Specjalne izolatory wysokiego napięcia (1907)
Stworzone z myślą o produkcji specjalnych izolatorów wysokiego napięcia w kraju, aby przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa.
Pompy odporne na działanie kwasów (1931)
Rozpoczęcie sprzedaży porcelanowych produktów odpornych na działanie kwasów dzięki nowym rozwiązaniom przemysłu chemicznego.
Produkty z taśmy berylowo-miedzianej (1975)
NGK angażuje się w rozwój techniczny i badania w celu wykorzystania dobrych właściwości stopów berylowo-miedzianych i zaczyna zajmować się produktami z taśmy berylowo-miedzianej.
HONEYCERAM (1976)
HONEYCERAM (1976): Rozpoczęcie produkcji HONEYCERAM, nośnika katalizatora o strukturze plastra miodu do kontrolowania emisji spalin samochodowych. Pierwsza masowo produkowana jednostka została zarejestrowana w 2009 roku jako przyszłe dziedzictwo inżynieryjne.
Baterie NAS (1992)
NGK jako pierwsza firma na świecie rozpoczyna testy ładowania i rozładowywania akumulatorów magazynujących o dużej pojemności podłączonych do rzeczywistego systemu przesyłowego.
Elementy ceramiczne do użytku ze sprzętem do wytwarzania półprzewodników (1996)
Rozpoczęcie masowej produkcji elementów ceramicznych o doskonałej odporności na korozję i ciepło do użytku ze sprzętem do wytwarzania półprzewodników.
Czujniki NOx (2008)
Opracowanie wspólnie z niemiecką spółką Continental AG wysoko precyzyjnych czujników NOx do użytku wewnątrz pojazdów i pierwsze na świecie wprowadzenie ich na rynek.
Płytki półprzewodnikowe poddane obróbce (2014)
Wprowadzenie na rynek płytek półprzewodnikowych poddanych obróbce, które mogą być wykorzystywane do efektywnej produkcji wysokowydajnych komponentów sprzętu komunikacyjnego.

01 Wprowadzenie

Fragment izolatora przywieziony ze Stanów Zjednoczonych

Niewielki fragment izolatora
umotywował podjęcie poważnej decyzji.

02 Wiadomość od prezesa

Dążenie do bycia prawdziwie globalną firmą

Nie spoczywając na laurach, jesteśmy
gotowi na wyzwania nadchodzących 100 lat.

03 Filozofia Grupy NGK

Nasza misja

Nasze wartości

04 Dążenie do dalszego rozwoju

Dążymy do zrównoważonego rozwoju poprzez kreowanie nowych produktów i przedsięwzięć biznesowych, które zaspokoją potrzeby danej epoki.

Przyczynianie się do rozwoju społeczeństwa poprzez tworzenie nowej wartości jest częścią naszej filozofii od momentu założenia.

05 Historia

Historia dywersyfikacji i globalizacji

Od momentu założenia firmy w 1919 roku podążamy drogą wyzwań i innowacji.

06 Historie NGK

Dziewięć historii, którymi chcemy się podzielić

Top of Page
Now Loading